אודותיי

R4

בהכשרתי האקדמית אני בוגרת תואר ראשון במדעי החיים אוניברסיטת תל אביב, תואר שני במחלקה לבוטניקה, הפקולטה למדעי החיים, אוניברסיטת תל אביב בנושא יחסי הגומלין בין פרחים והמאביקים שלהם, ותואר שלישי במחלקה לביוכימיה, הפקולטה למדעי החיים, אוניברסיטת תל אביב בנושא של העברות מסר בתאים.

כיום אני מלמדת ביוכימיה וביולוגיה של התא בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב , ובפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב.

אני אם לרביעייה מדהימה שבזכותה החיים מעניינים, שמחים, מרתקים ומחברים אותי לאהבה, לתובנות ולכוח הפנימי שלי -לחיות רצון, להיות בהגשמה דרך חוויה.

אני חיה בהתפעלות מתמדת מיופי הבריאה, מהתהליכים המורכבים והמסונכרנים המאפשרים את החיים.

שנים אני עוסקת בהעברות מסר במערכות ביולוגיות. התמחיתי בעיקר בנושאי העברות מסר בתוך התאים ובין התאים, צברתי ידע והבנה לגבי ההרכב, המנגנונים והתהליכים המתקיימים בגוף בצורתם הנכונה והבריאה כמו גם ידע בהפרת האיזון המדויק המוביל לשיבוש ומחלה.

במהלך לימודי התואר השלישי מצאתי את עצמי מחפשת תשובות הנוגעות להבנה עמוקה של תהליכים, חיפוש עומק למקור ותובנות, שהביטוי שלהם נתפס דרך תהליכים תאיים.

הרשיתי לעצמי לחפש תשובות וידע גם בנושאים הקשורים לעולם הרוח ושהעשירו מאוד את הבנתי. השאלות והתהיות הובילו לפתיחת מסלולים חדשים הקשורים לעולם הרוח שלנו, למסתורין, לעולם שמתגלה לא רק דרך איברי החושים כשאנו מאפשרים. המחיצות בין העולמות פינו את הדרך לחיבורים להסתכלות על שילובים ואפשרויות של מיצוי, חוויה והגשמה של הקומבינציות השונות.

גיליתי שפתיחת המסלולים בחיי תלויה בחלקה הגדול בי. ביכולת שלי לראות, לבקש ולהיעזר, אבל שיש משהו שמכוון אותי כל פעם לשלב הבא במסלול חיי כשאני קשובה כל הזמן למהות הפנימית שלי, לרצון שלי לשמחה וההגשמה שלי וככל שאני מכוילת ומדויקת עם עצמי, אני מחוברת לעוצמה שלי, לכוח הריפוי שבתוכי שמייטיב עם בריאותי ושמשתקף גם במציאות הנשקפת לעיני.

אתר זה הוא תולדה של תשוקתי לשתף אתכם בתובנות שלי לגבי טבע החיים כמסע התפתחות שעיקר משמעותו הוא התנסויות והגשמה דרך חוויה. מסע שעל מנת לממש בו את הפוטנציאל המירבי: האישי, החברתי והיקומי, עלינו להכיר טוב יותר את חוקי היקום והקיום ואת הכלים המצויים ברשותנו .

אני שמחה ופתוחה לפניות לגבי שיתופי פעולה ולשיתופים בכלל לגבי המפגש שלכם עם הכתוב כאן.